3 MINUČIŲ MEDITACIJA NERIMUI SUVALDYTI

Ar jums būdingas nuolatinis sekinantis nerimas? Žmonės, kuriems jis būdingas, mato savo gyvenimą kaip nepabaigiamą problemų sprendimą. Ir, net nesant didelių problemų, jie nerimauja, kad jos tuoj tuoj atsiras ir va tada….. Juos atleis, jie taps benamiais, tuomet badaus ir t.t. Iš tikrųjų tai parodo / tai reiškia, kad nerimas yra visiškai užvaldęs jų gyvenimus ir neleidžia gyventi kokybiškai ir pilnavertiškai.

Tokio nerimo pagrindinė priežastis yra neigiamos mintis, kurios nuolat sukasi galvoje.

Šioje situacijoje gali padėti nuolatinės meditacijos. Bet, medituoti reikia išmokti ir kartais meditacijai nėra pakankamai laiko.

Dėl to jūs galite išbandyti 3 minučių meditaciją, kuri padės jums nuraminti negatyvias mintis, siaučiančias jūsų smegenyse.

Investuodami tik tris minutes savo laiko ir susikaupimo, jūs galėsite susikurti ramesnę ir laimingesnę dieną.

1 minutė) Tiesiog kvėpuokite

Padėkite rankas ant pilvo ir lėtai bei giliai kvėpuokite, kiekvienu įkvėpimu jausdami pilvo išsiplėtimą ir susitraukimą. Vos per 1 minutę sutelkę dėmesį į savo kvėpavimą, smegenis grąžinate į dabarties akimirką.

2 minutė) Įsivaizduokite ramybę

Tęskite gilų kvėpavimą  pilvu. Dabar įsivaizduokite savo rūpesčius kaip kiaulpienių žiedo pūkus. Kvėpuokite ir su kiekvienu iškvėpimu įsivaizduokite, kad  pučiate kiaulpienės žiedo pūkus ir kaip jie pakyla ir nunešami vėjo. Moksliniai tyrimai rodo, kad žmogaus smegenys beveik neatskiria minties nuo veiksmo (t.y. tiki tuo, ką įsivaizduoja). O tai reiškia, kad vizualizuodami, kaip rūpesčiai nupučiami, jūs tiesiogine prasme sukuriate ramybę.

3 minutė) Priimkite tai

Piimkite viską dėl ko nerimaujate. Kvėpuokite dar 1 minutę, kartodami  savo mintyse frazę “AŠ GALIU”, nes jūs galite! Iki šio momento jūs išgyvenote kiekvieną akimirką, dėl kurios nerimavote savo gyvenime.

Tikėtina, kad galite susitvarkyti su bet kuo, kas šiandien jums nutiks.

Įtraukdami šią trumpą meditaciją, jūs imatės žingsnių palaipsniui ir natūraliai valdyti savo nerimą.