APIE MANE

Маno saviugdos kelias prasidėjo 2011 m., kai pradėjau intensyviai praktikuoti Hatha jogą. Pajutusi norą dalintis savo žiniomis su kitais, 2017 m. tapau sertifikuota Jogos ir meditacijos mokytoja. Toliau gilinau savo žinias ir 2022 m. tapau Mindfulness (liet. dėmesingo įsisąmoninimo) mokytoja/instruktorė. Mindfulness pažinimo kelias, pagrįstas moksliniais tyrimo metodais ir turintis daug mokslinių jo veiksmingumo įrodymų, dar labiau pagilino mano sąmoningo gyvenimo patirtį ir suvokimą apie jo didelę prasmę ir reikalingumą kiekvienam žmogui.

Joga ir Mindfulness yra paprastos priemonės, kurios gali kokybiškai pagerinti mūsų gyvenimą, jei išmoksime jomis teisingai naudotis. Norint pajusti gyvenimo pilnatvę, aiškumą ir vidinę ramybę, visai nebūtina gyventi atsiskyrėlio gyvenimą ar trumpais laikotarpiais užsiimti intensyvia praktika  ypatingomis sąlygomis (karts nuo karto išvažiuojant į dvasingumo ugdymo stovyklas). Mūsų kasdienybėje, pilnoje streso, pagundų, kliūčių ir netikėtumų, mes galime gauti naudos iš saviugdos praktikų (jogos, meditacijos, Mindfulness), patogiai integruodami jas į savo kasdienybę. Tuomet darbo metu tapsime dėmesingesni, kūrybos metu kūrybiškesni, poilsio metu labiau atsipalaidavę ir patenkinti savimi ir gyvenimu. Galime išmintingai planuoti ateitį ir siekti tikrų ilgalaikių tikslų, protingai atsisakyti momentinių silpnybių ir impulsų, trukdančių eiti numatytu keliu. Galime gyventi visavertiškiau protiškai ir fiziškai. Mes pradedame daugiau dalyvauti savo gyvenime, užpildydami jį sąmoningumu, išmokstame išeiti iš autopiloto režimo. Galime sukurti gyvenimą, turintį daugiau prasmės.

Tad kviečiu jus pradėti gyventi sąmoningą gyvenimą kartu su manimi, pasitelkiant Jogą ir Mindfulness. Nes visuomet galime prisiminti paprastą tiesą: “Tai ką tu praktikuoji, ilgainiui sustiprėja“.

Atsisiųskite naujienlaiškį!

Užsiregistruokite, naudodami savo el. pašto adresą, kad gautumėte naujienas, naudingus informacijos šaltinius apie Jogą ir Mindfulness, kad sukurtumėte gyvenimą kupina ramybės, laimės ir atsipalaidavimo